Paieška:   
Informuojame Jus, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos...   

Vaikų priėmimas

Šeimos darželis

Tėvai (globėjai), kurių vaikas (ai) pagal pateiktą prašymą nepateko į ugdymo įstaigą nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., galite teikti prašymą naudotis vaikų priežiūros paslauga Šeimos darželyje.

Užpildytą ir pasirašytą prašymo formą pateikite į įstaigą arba el.paštu eglutegarliava@gmail.com arba skambinkite 8 37 393719 (direktorei).

Šiuo metu dar turime vietų šeimos darželiuose.

TĖVŲ ATSILIEPIMAI

Esu dviejų vaikų tėtis, vienas iš mano vaikų lankė Šeimos darželį, kitas lanko jį ir šiandien. Šeimos darželis, mano nuomone,  turėtų būti privalomas visiems vaikams  prieš pradedant eiti į valstybinį darželį. Klausiate kodėl? Trumpai papasakosiu, kas vyksta šeimos darželyje. Namų aplinka - šeimos darželių aplinka nesiskiria nuo tetos, dėdės, senelių ar Jūsų namų, ten viskas atrodo sava. Tai ne įstaiga, kur  daug koridorių, praėjimų, labai daug svetimų žmonių ar beprotiškai daug vaikų. Mažos grupės - 5 ar 10 vaikų (jei vaikų 10 aukletojos dvi). Nedidelis skaičius vaikų leidžia ne tik vaikams jaustis geriau, bet ir auklėtoja spėja visiems parodyti daug daug dėmesio. Ugdymas...  Esu girdėjas, kad vienas iš baisiausių Šeimos draželio dalykų yra Ugdymas, kuris yra "NEPRIVALOMAS". Pagalvokite patys, ką jūs darytumėte su 5 vaikais visą dieną? Rodytumėte filmukus? Jie sugriautų Jūsų namus! Taip, kad tikrai nei viena Šeimos draželio auklėtoja to tikrai nenori, tad ugdymas ten vyksta! Tvarka ten kaip įprastame darželyje: mankštelė, pusryčiai, užsiėmimai (piešimas, klijavimas, karpymas, supažindinimas kaip pereiti gatvę ar kas yra žaibas, pratybų ir įvairiausių užduočių sprendimas, net užduotis galima parinkti ne bendrai visai grupei o individualiai pgal gebėjimus, nes vaikai tik 5), pietų miegas (pasakos prieš pietų miega), laisvas laikas kieme (privačiame kieme, kur vaikai patys dalyvauja daržovių ar uogų auginime ir žinoma jas gali nusiskinti ir suvalgyti). Šeimos darželis ir sukuria šeimos sąlygas - mūsų grupėje  nebuvo nei vieno vaiko, kuris eitų į darželį su ašaromis. Visa grupė tapo kaip viena šeima. Vienas mano vaikas jautresnis, buvo tikrai labai baisu kaip jam seksis darželyje. Šeimos darželis - viskas buvo puiku, poto gavome vietą į valstybinį darželį, kaip manote kaip jam sekasi ten? Ogi labai puikiai! Į valstybinį darželį  jis atėjo jau žinodamas visą tvarką ir taisykles, pasikeitimas tik vienas skirtumas - daugiau vaikų. Mūsų mažasis (2 metai) pradėjo eiti į kitą šeimos darželį - situacija ta pati, nuotaika puiki, 100 proc. dėmesio. Jei vaikas eitų ne į šeimos darželį, o į tokį patį privatų paslaugos  mažų mažiausiai kainuotų per 500€/mėn. Šeimos darželis puikus būdas Jūsų mažiesiems pereiti tą sunkų laikotarpį, kai reikia išeiti iš namų ir eiti į didelį, valstybinį darželį. 
Pagarbiai Justinas Palionis. 

Dėl privalomo priešmokyklinio ugdymo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo įstatymu nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. įteisintas privalomas priešmokyklinis ugdymas. 

Prieš pradedant vaikui lankyti  darželį, turi pasiruošti visa šeima. Paskaitykite...

Puslapis redaguotas: 2021-06-03