Paieška:   
Informuojame Jus, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos...   

Specialistų paslaugos

Logopedai teikia pagalbą vaikams, turintiems kalbos, kalbėjimo ir komunikacinius sutrikimų, konsultuoja šių vaikų tėvelius. Organizuojamos individualios ir grupinės pratybos, vykdomi projektai.

Logotipas

Kauno r. Garliavos lopšelis-darželis „Eglutė“ dalyvauja Respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų  prevenciniame projekte „Žaidimai moko“.

Projekto aktualumas. Nepakankamai išlavintas erdvės ir krypties suvokimas gali kliudyti sėkmingam  rašymo ir/ar skaitymo mokymui mokykloje.  Esant orientavimosi erdvėje ir regimojo suvokimo sutrikimams, ugdytiniai prastai atrenka esmines detales, sunkiai orientuojasi klasėje, popieriaus lape, patiria sunkumų sudarant objektų eiles pagal dydį, nustatant judėjimo kryptį ir judėjimo kryptį daiktų atžvilgiu ir kt. Norint išvengti sunkumų, rengiantis mokyklai, reikalinga lavinti regimąjį ir erdvės suvokimą.

Tikslas – specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Projekto metu bus lavinamas erdvės ir regimasis suvokimas, smulkioji motorika, bus gausinamas žodynas, tikslinama gramatinė kalbos sandara.

Psichologas teikia pagalbą vaikams bei konsultuoja tėvelius vaiko gerovės klausimais. 

Atsakingi tėvai paprastai ir patogiai gali pamatyti ir indentifikuoti galimas problemas auginant atžalas ir jas spręsti savarankiškai arba kreiptis į profesionalus. Jei manote, kad susiduriate su problemomis, kylančiomis šeimoje, ar norite įsitikinti, kad viską darote teisingai, įsivertinkite.

http://www.smarttevyste.lt/       

Įrengtas multisensorinis kambarys vaikų nusiraminimui.

Mokesčiai

MOKESČIO UŽ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ IŠLAIKYMĄ KAUNO RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE APSKAITOS ORGANIZAVIMO IR LĖŠŲ PANAUDOJIMO TVARKOS APRAŠAS

 Nuo 2021 kovo 1 d. įsigalioja pakeitimai.

Maitinimo paslauga

Priešmokyklinio amžiaus vaikų tėvelių dėmesiui.

Nuo 2021-09-01 priešmokyklinukai gaus nemokamus pietus bendra tvarka nevertinant pajamų.

Galioja nuo 2018 rugsėjo 1 d.

15 dienų valgiaraščiai suderinti su Kauno valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba

Galioja nuo 2022-02-01

 

Maitinimas Lopšelio grupė Darželio ir priešmokyklinės grupės
Pusryčiai 0,65 EUR 0,75 EUR
 Pietūs 1,30 EUR  1,50 EUR
 Vakarienė 0,65 EUR 0,75 EUR
 Suma 2,60 EUR 3,00 EUR

 

Vykdomos „Pienas vaikas“ ir „Vaisių vartojimo skatinimo“ programos

Šių programų dėka vaikai kiekvieną dieną geria pieną, kefyrą ar valgo pieno produktą bei gardžiuojasi vaisiais (nemokamai).

Rekomendacijos „Kaip kalbėti su vaikais krizės
situacijoje ir kaip jiems padėti“, skirtas tėvams (globėjams,
rūpintojams) bei kitiems suaugusiesiems, bendraujantiems su vaikais.

https://youtu.be/Fy-yDjP0Bh8

www.tevyste.lt
www.ugdykimekartu.lt
www.ugdykim.lt

Puslapis redaguotas: 2024-01-27