Paieška:   
Informuojame Jus, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos...   

Rugsėjo 1 d.

Pramoga su „burtininkėmis“

Bendruomenės šventė-2023

Jau tradicija tampa pabaigus mokslo metus, aptarus vaikų pasiekimus susirinkti visiems bendruomenės nariams į bendrą šventę, kurioje galime pasidžiaugti ūgtelėjusiais vaikais, padėkoti vieni kitiems, turiningai praleisti popietę.  Pradėjome šventės organizavimą nuo idėjų banko, kaip turėtume šią dieną paminėti. Sulaukėme daug puikių idėjų iš tėvelių, darbuotojų. Į šventės organizavimą įsitraukė visos mokytojos, specialistai. Virtuvės darbuotojai iškepė ir siūlė visiems paragauti  ypatingą apkepą, kurio recepto  teiravosi ne viena mama ar tėvelis. Sveikatos specialistė Evelina pasiūlė žaisti „senelių futbolą“. Debiutas pavyko: seneliai žaidė azartiškai, anūkai plojo, laimėjo „draugystė“. Mokytojos pavirtusios į įvairius personažus kvietė vaikus šokti, sportuoti, kurti, tapyti. Rado vietos ir teatras. Salėje žiūrėjome „Geniukų“ grupės vaikų spektaklį „Kaip genys eglę kirto“, o „Pasakų miške“  - priešmokyklinukai rodė spektaklį „Eglę žalčių karalienė“.

O kokios nuotaikos vyravuja mūsų darželyje? Kiekvienas galėjome savo nuotaiką išreikšti spalva. Dauguma esame optimistai - eglutė puosipuošė rožine ir geltona spalva.

Dėkoju visiems dalyvavusiems ir organizavusiems šventę.

Direktorė Neringa Okunienė

Tęsiasi projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis-2023

Trečius metus iš eilės mūsų įstaiga dalyvauja projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra.

Projektas skirtas ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

Pirmojo etapo metu buvo vykdomi nuotoliniai fizinio raštingumo užsiėmimai.

Antras etapas - „Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis-2023” darželyje.

Nėra blogo oro jei yra noras sportuoti! Nepaisant lietučio,  visa darželio bendruomenė balandžio 26 d. darželio kieme žaidė futbolą. Nuoširdžiai dėkojame socialiniams partneriams futbolo klubui „Garliava“, treneriams Jorūnei ir Ernestui už puikiai pravestą šventę!

Nekantriai laukiame trečio etapo, kuris vyks Kauno halėje gegužės 7 d., kuriame  Garliavos lopšelį-darželį „Eglutė“ atstovaus 6 ugdytinių ir 2 mokytojų komanda.

Projekto koordinatorės mokytojos  Lina Adomaitienė ir Jūratė Furmanavičienė

Muzikinė šventė „Šokio ritmu"

L-d "Egluė" šokėjai. Mokytoja O.Noreikienė

Garliavos lopšelio-darželio „Eglutė“ meninio ugdymo mokytoja Jurgita Momotiukaitė-Ačienė subūrė bendraminčių būrį ir kartu suorganizavo muzikinę šventę „Šokio ritmu“. Šventėje dalyvavo net 18 Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų ir svečiai iš Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“. Kauno rajono sporto centro salėje nenuilsdami lietuvių liaudies šokius šoko 300 vaikų. Folkloro ansamblio  „Gegutala“ meno vadovė Nijolė Grivačiauskienė visiems dar kartą įrodė, kad folkloras pati tinkamiausia forma vaikų žaidimams ir linksmybėms. Kol kojos ilsėjosi, vaikai kartu su vadove kvietė pasirodyti saulelę, čiulbėjo ulbėjo tarsi tikras paukščių choras, kaip mažos pelytės tempė grūdelius į aruodą, dainavo ir plojo. Šventę stebėjo  vaikų tėveliai, Garliavos seniūnė N.Tarvydienė, Kauno rajono švietimo centro atstovė R.Sasnauskienė. Dalyviams besiruošiant namo, nugirdau vienos mokytojos žodžius „Kaip dainų šventėje“. O gal tikrai ši šventė taps tradicine ikimokyklinių įstaigų šokių švente?

Direktorė Neringa Okunienė

Švenčiame Lietuvos gimtadienius

Šiais metais mūsų bendruomenė šventė „du Lietuvos gimtadienius“ (taip sako vaikai).  

Vasariui prasidėjus po darželį vaikščiojo„prezidentas" ir „jo žmona", dalino darbuotojams, vaikams laiškus su užduotimis: „nukeliauti" prie Puntuko akmenio ar į Kauno zoologiojos sodą; sužinoti, kur yra Gintaro muziejus, atsakyti, kokios Lietuvos vėliavos spalvos ar pirmosios pavasario gėlės, papasakoti, kaip kepama duona ir t.t. Mokytojos vaikų atradimus, atsakymus nufilmavo. Smagu buvo įsitraukti į filmo kūrimą atliekant „prezidento" įpareigojimą „pristatyti savo regiono tautinį kostiumą“. Meninio ugdymo mokytojos sumontavo vieną ilgą filmą, kurio premjera įvyko vasario 16 d.  po to, kai  sugiedojome himną. Buvo įdomu stebėti, kaip pasigirdus pirmiems  himno akordams, vaikai sukluso, žiūrėjo į mokytojas,  vienas po kito stojosi, na o  vyresnieji kartu giedojo. Kovo 11 d. paminėti vaikai gaminosi vėliavėles ir jomis pasveikino ne tik Garliavos, bet ir Kauno gyventojus. 

Švęskime ir branginkime Lietuvos nepriklausomybę.

Direktorė Neringa Okunienė

  • Daromės trispalves
  • Keliaujahttps://eglutegarliava.lt/lt/left/renginiai/?cms_action=manage#me į l-d "Obelėlė"
  • Sveikiname
  • Sveikiname
  • Giedame himną
  •  Kaune
  • Iškeliaujame su daina
  • Trispalvė

Puslapis redaguotas: 2023-09-21