Paieška:   
Informuojame Jus, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos...   

2024 m.

Šeimos Olimpiada 2024

Šių metų gegužės 15 dieną lopšelyje-darželyje "Eglutė" vyko bendruomenės šventė, kuri sutelkė vaikus ir jų šeimas. Kiekviena grupė delegavo po vieną arba kelias komandas, kurios tarpusavyje varžėsi „Šeimų Olimpiadoje“. Komandos varžėsi šešiose olimpinėse sporto šakose: krepšinis, futbolas, rankinis, bėgimas, šuolis į tolį ir rutulio stūmimas. 16 komandų buvo įteikti direktorės Neringos Okunienės padėkos raštai. Pirmąją vietą laimėjo ir aukso medaliais pasipuošė komanda „Misija-Meškučiai“, antrąją vietą garbingai iškovojo „Stipruoliai“ (sidabro medaliai), o trečiąją – „Marčelos“ (bronzos medaliai). Bendruomenės nariai ne tik džiugiai palaikė savo komandas, bet ir linksmai leido laiką: piešė, sportavo, rašė padėkas ir palinkėjimus darželiui ir jo darbuotojams, fotografavosi „Šeimos Olimpiados" foto rėmelyje. Pavargusiems ir ištroškusiems pravertė „Vandens pertraukėlės", kurių metu darželio virtuvės šefė su savo komanda vaišino skaniais gėrimais. 

Mokytoja Lina Klimienė

Projektai

Tarptautinis Etwinning projektas „Emocijų karuselė/Carousel of the feelings“

Vaiko emocijos ir vaiko emocinis vystymasis pradeda skleistis nuo mažens, todėl jau kūdikystėje galime pradėti ugdyti vaikų emocinį raštingumą. Tam tinka įvairūs metodai: emocijų apibūdinimas paprastais vaiku suprantamais žodžiais ir vaizdavimas mimika, palaipsniui ugdant jų atpažinimo ir įvardijimo įgūdžius, gero pavyzdžio rodymas, kaip galima tinkamai išreikšti įvairias vaiko emocijas. Labai svarbu padėti vaikams suvaldyti emocijas, išmokyti įveikti visus rūpesčius ir išvyti blogas mintis. Ieškau įvairių būdų, kaip stiprinti vaiko emocinę raišką ir kontrolę, todėl 2024 m. vasario-balandžio mėnesiais inicijavau ir organizavau tarptautinį Etwinning projektą „Jausmų karuselė/Carousel of the feelings“. Projekte dalyvavo mokytojai bei specialistai iš Lietuvos, Turkijos, Graikijos ir Rumunijos.  Viso projekto akimirkas ir rezultatus galite pamatyti virtualioje knygoje:

https://www.canva.com/design/DAGCZX9My64/zqdQQeZM1ZDuV-ZBGfuYpw/edit?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2JtRty6CrUgy21qthEV46AiAVr7Jt2Qr3rfci2Ms0Pq3S0Dm5wsel1jFA_aem_Af7M4I5yk1tSSji17VIJV5CL7t7ZsrkWusJ0VBV0OW4YfS6oTsS8WjNSPSsDRr4-elPyPRrdlaTVrRgHOeKit_so

Mokytoja Sigita Miliauskienė

Garliavos vaikų lopšelyje-darželyje ,,Eglutė“ vyr. logopedė Loreta Nainienė parengė ir kartu su  mokytojomis Giedre Vitiene, Jolanta Keriene, Stase Menkevičiene, mokytojo padėjėja Dovile Kubiliene ikimokyklinėse ,,Voveriukų“ ir ,,Grybukų“  grupėse įgyvendino ilgalaikį projektą ,,Kalbadienis“. Šio projekto tikslas – vaikų kalbos ugdymas: fonologinis suvokimas, foneminės klausos, smulkiosios motorikos, atmintie ugdymas.  

,,Voveriukų“ grupėje (5-6 metų vaikai) vaikams parinktos užduotys mokė orientuotis popieriaus lape, vartoti sąvokas „centras“, „viršuje (apačioje) kairėje (dešinėje) pusėje“, „vertikaliai“, „horizontaliai“ ir pan. Kalbiniai žaidimai padėjo suprasti sąvokas ,,žodis“, ,,skiemuo“, ,,garsas“, atpažinti garsus ir juos diferencijuoti, skirti ilgą-trumpą žodį, atrasti panašiai skambančius žodžius.

,,Grybukų“ grupėje (3-4 m.vaikai) projektą pradėjome nuo stambiosios ir smulkiosios motorikos, kalbinio kvėpavimo, regimosios atminties lavinimo. Stambiajai motorikai lavinti pasirinkome fonetinės ritmikos pratimus, kurie apjungia garsą ir judesį. Žaidimo metu imitavome gyvūnų judesius ir skleidžiamus garsus.  Atmintį ,,mankštinome“ žaidimais, kurių metu vaikai, atversdami kiekvieną žaidimo kortelę, stengėsi atpažinti ir įvardinti pavaizduotą gyvūną ar daiktą, įsidėmėti jo vietą. Vėliau atlikome kalbinio kvėpavimo užduotėles: pūtėme muilo burbulus (labiausiai patikęs žaidimas, sukėlęs mažyliams daug teigiamų emocijų), popierines snaiges, vatos gumuliukus. „Vaiko protas yra jo pirštų galiukuose“ (B. Sukhomlinsky), nes smulkioji motorika tiesiogiai susijusi su vaikų kalbos ir pažinimo funkcijų raida, todėl  žaidėme  žaidimus, skirtus rankų pirštams mankštinti. 

Naudota literatūra:

1. https://www.yesforskills.lt/smulkioji-motorika-kuo-svarbus-smulkiosios-motorikos-lavinimas-ir-kokiais-budais-geriausia-tai-daryti

2. https://lavina.lt/

3. https://www.lavinuvaika.lt/tinklarastis/smulkioji-motorika-idejos-veiklai-ir-priemones-jos-lavinimui-nuo-2-6-m/

4. Mačiūnaitė, D., Šukienė D. (2021). Aš mokausi rašyti. Šiauliai.

5. Mačiūnaitė, D., Šukienė D. (2022). Priešmokyklinio amžiaus vaikų fonologinio kalbos sutrikimo įveikimo programa. Šiauliai.

6. Musteikienė, G. (2001). Žaidimai rankų pirštams mankštinti. Šiauliai: K.J.Vasiliausko įmonė.

 Logopedė Loreta Nainienė

Labai džiaugiamės, kad jau penktus metus iš eilės mūsų įstaiga dalyvauja respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų  prevenciniame projekte „Žaidimai moko“.

Šiais metais projekte dalyvavo „Geniukų“ gr. vaikai, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Adomaitienė, logopedė Asta Beleckienė.

Programos tikslas: lavinti ikimokyklinio amžiaus vaikų kompetencijas, įtraukiant juos į aktyvią žaidybinę, patyriminę veiklą, skatinančią mąstymą ir kalbą per konkrečią patirtį.

Įgyvendinant veiklas išbandėme įdomius ugdymo metodus ir būdus. Veiklos turėjo ne tik nuostabią ugdomąją vertę, bet ir buvo itin smagios. Šokinėdami, lipinėdami ir žaisdami aktyvius žaidimus vaikai mokėsi valdyti kūną. Dėliodami kaladėles, kirpdami, lankstydami, klijuodami -  lavino smulkiąją motoriką, kinestezinius pojūčius, dėmesį.  Klausydami žinių apie supantį pasaulį lavino vaizduotę, mąstymą, kalbėjimą. Atlikdami įvairias kalbines užduotis plėtė suvokimą apie įvairius reiškinius bei objektus.

 Projekto metu kiekvienam vaikui buvo suteikta galimybė visapusiškai atsiskleisti. Ypatingai džiaugiamės įvairiais atliktais bandymais ir  užduotimis vaikų kalbiniams gebėjimams lavinti. Vaikai išmoko atsakinėti į klausimus pilnu sakiniu. Labiau išlavėjo rankų pirštų judesiai. Didžiausią dėmesį skyrėme užduotims kurios vaikams sunkiausiai sekėsi atlikti. Tai užduotys  dėmesingam klausymui, bei regimojo suvokimo lavinimui.

Žaidimai suteikė progą geriau pažintis vaikus, sutvirtinti santykius. Kiekvienas apsikabinimas, juokas paliko šiltus prisiminimus.

Logopedė Asta Beleckienė

Žaidžiame naratyvinį žaidimą „Sraigės ir Kiškio lenktynės“

Saulėtą pavasario rytą vaikus grupėse aplankė sraigė Molė (mokytoja Sigita Miliauskienė)  ir kiškis Robis  (mokytoja Regina Reškevičienė), nešini jų draugystės simboliu magišku kiaušiniu. Bičiuliai pasakojo vaikams apie  draugystę, apie kiaušinio atsiradimą, diskutavo, kas atsitiktų jei jis pradingtų? Atrodo, draugai prisikalbėjo – magiškas kiaušinis dingo ir sraigė su kiškiu susipyko. Kur galėjo dingti kiaušinis?... Kaip sutaikyti draugus?... 

Į žaidimą įsitraukė dar vienas personažas Bitė Maja (mokytoja Donata Goberienė), kuri atnešė vaikams užuomenų, kur galėtų būti kiaušinis. Vaikai kasdien,išėję į lauką, ieškojo jo po visą darželio teritoriją.

2024 metų balandžio 9 dieną visi vaikai buvo pakviesti stebėti sraigės ir kiškio lenktynes... Vaikai į varžybas atėjo su pačių gamintais sirgalių plakatais, aistringai palaikė  varžytuves, bet svarbiausia vaikų užduotis išliko – rasti magišką kiaušinį ir  sutaikyti draugus. 

Mokytoja Sigita Miliauskienė

Švenčiame Lietuvos gimtadienius kitaip

Šiais metais lopšelio-darželio bendruomenė minėjo Lietuvos gimtadienius kitaip, ne tik rengė dovanas (šoko, dainavo, piešė, deklamavo) Lietuvai, bet ir mokytojos Sigita Miliauskienė bei Indrė Sungailaitė rengė Respublikinę virtualią parodą „Mūsų grupės herbas“. Galime pasidžiaugti, jog parodoje dalyvavo 240 mokytojų, specialistų, kurie kartu su vaikais kūrė grupės herbus, kuriuose atsispindėjo grupės vertybės, taisyklės bei simbolis. Viso darbo rezultatus galite pamatyti sukurtoje virtualioje knygoje.

https://read.bookcreator.com/M2EjLBr5g6ZI5h4a5F965wOqo6Z2/KscEniuJTG2_fh1ua36XGA/ePKaxrYJS_-A9C53APXVkw

Mokytoja Sigita Miliauskienė

Sveikatinimo valandėlės

Spalio mėnesį kartu su priešmokyklinių grupių ugdytiniais diskutavome, kokie yra sveikos mitybos principai, kaip turi atrodyti sveikų pietų lėkštė bei, žinoma, aptarėme tradicinę mitybos piramidę.

Lapkričio mėnesį išsikėlėme iššūkį supažindinti priešmokyklinių grupių ugdytinius su tvarumo sąvoka. Aptarėme, iš kur atkeliauja maistas ir kaip tai susiję su tvarumu, ką reiškia „mažiau yra tvariau“. Kalbėjomės apie tai, kaip atsakingai turime planuoti savo pirkinius, maisto prekes, kaip galime panaudoti senus daiktus kitokioms savo reikmėms ir, žinoma, kaip teisingai rūšiuoti. Vaikus sudominome su neįprastais faktais apie perdirbimą, pavyzdžiui, iš 670 perdirbtų aliuminio skardinių galima pagaminti dviratį. Vaikams akcentavome, jog tvarumas – tai nedideli pokyčiai, kuriuos galime padaryti, kad padėtume rūpintis mūsų planeta.

Atėjus naujiems metams, pasiruošėme valgyti skanius „mokslo vaisius“. Sausio 12 d. į salę sugūžėjo 44 ugdytiniai pasiruošę pademonstruoti geriausius rezultatus. Protmūšį sudarė 6 užduotys, apimančios mitybos ir gamtos išsaugojimo temas. Dėl pergalės visi įnirtingai kovėsi, bet įvertinus komandų užduočių atlikimo greitį ir pastangas, išsiaiškinome nugalėtojus: 3 vietą laimėjo „Pelėdžiukų“ grupė, vienu tašku daugiau surinkę „Kiškučiai“ užėmė antrąją vietą, o protmūšio nugalėtojais tapo visų raundų lyderiai – „Saulučių“ grupė. Visi dalyviai buvo apdovanoti Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro lipdukais bei sveikatai palankiais užkandžiais – vynuogėmis ir sūrio lazdelėmis. Pirmoji vieta papildomai buvo apdovanota pratybų knygelėmis „Ar žinai, ką valgyt sveika“ ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro meškučio formos atšvaitais.

Mokytojų ir vaikų emocijos bei grįžtamasis ryšys patvirtino, jog tokio pobūdžio susitikimas ir mokymasis dovanoja visiems daug gerų įspūdžių, tad pažadame ateityje jų dar daugiau!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Evelina Jasevičiūtė ir dietistė Birutė Bunevičiūtė

2023 m.

Džiaugiamės pasiekimais

Džiaugiamės Lietuvos nacionalinio kultūros centro skirtu pirmos vietos diplomu V tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka". Šiemet norą dalyvauti konkurse pareiškė 98 mokymo įstaigos iš visos Lietuvos. Gausiausia buvo ikimokyklinių įstaigų grupė - 25 darželiai. Dėkoju visai darželio komandai, kurios pagalba sklandžiai pavyko įgyvendinti sumanymus ir tradicinių šokių virusą paskleisti po Kauno rajono ikimokyklines įstaigas. Ačiū vaikučių tėveliams, aktyviai dalyvavusiems veiklose. Šokime, judėkime, bendraukime, nes tai, ką darai nuoširdžiai - visada pavyksta!

Meninio ugdymo mokytoja Jurgita Ačienė

Pasaulinė gyvūnijos diena

2023 spalio 4 dieną lopšelio-darželio „Eglutė“  bendruomenė minėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną.
Šia proga buvo surengta gyvūnėlių paroda: vaikai galėjo pasidžiaugti savo ir draugų auginamais
naminiais gyvūnėliais: katėmis, šunimis, žiurkėnu, žuvyte, skraidančiomis voverytėmis ir kt.
Gyvūnai yra svarbus ir sveikintinas aspektas vaikų emocinio, socialinio ir psichologinio
vystymosi procese:
 Glostant gyvūnus vaikai gali išmokti suprasti ir jausti empatiją. Jie gali suvokti, kaip jų
veiksmai gali paveikti kitus, net jei tai yra gyvūnai - tai yra svarbus įgūdis, kuris padeda
kurti stiprius tarpasmeninius santykius.
 Besirūpinant gyvūnais, vaikai mokosi atsakomybės. Jie turi pasirūpinti maistu, vandens
pakeitimu ir bendra priežiūra, kas moko juos kasdieninių pareigų ir tvarkos.
 Bendravimas su gyvūnais gali būti smagus ir džiuginantis būdas leisti laiką, tai gali
padėti sumažinti stresą.
 Vaikai išmoksta būti patikimi ir ištikimi savo draugams gyvūnėliams. Tai gali turėti
teigiamos įtakos jų savigarbai.
Tačiau svarbu nepamiršti, kad įsigyjant naminius gyvūnus taip pat atsiranda ir atsakomybės.
Vaikai turi būti mokomi, kaip teisingai rūpintis gyvūnais, svarbu užtikrinti, kad gyvūnai gyventų
oriai, prižiūrimi atsižvelgiant į jų poreikius. Todėl parodėlės metu rinkome paramą prieglaudose
gyventantiems gyvūnėliams, kuriems stinga vaikų meilės ir namų jaukumo. Džiaugiamės savo
bendruomenės dosnumu ir perduodame nuoširdžias padėkas nuo VšĮ Penkta Koja ir VšĮ „EGZOTICSOS“.

Mokytoja Lina Klimienė

„Futboliukas“

„Rudenėlio pasakos“

Vieną rugsėjo rytą, vaikai  grupėse rado skelbimą apie dingusią Pupą. Tikras detektyvas. Kur dingo Pupa?  Užvirė diskusijos. Intriga tęsėsi vaikams išėjus į lauką. Ieškodami darželio kieme dingusios Pupos, vaikai kasdien rasdavo įvairiausių užuominų, pavyzdžiui  - medyje kabanti suknelė. Paslaptingą Pupos dingimą vainikavo 2023 metų rugsėjo 26 dieną įvykusi „Rudenėlio pasakos“ šventė. Šventėje dalyvavo ir pupos broliukas Žirniukas (mokytoja Sigita) su voveryte (meninio ugdymo mokytoja Jurgita). Vaikai stengėsi pakelti nuotaiką Žirniukui: dainavo, šoko ratelius, deklamavo išmoktus apie rudenėlį eilėraščius. Pupos niekaip nepavyko surasti... Tuomet vaikai kartu su savo mokytojomis pasklido po didelį darželio kiemą kurti  rudeninės pasakos. Vaikai įsitraukė į skirtingas veiklas: vieni dėliojo rudenines mandalas, tapė, aplikavo,  kiti inscenizavo pasakas, demonstravo rudenines madas, rezgė voratinklius. Voverytė kartu su Žirniuku keliavo po visas stoteles, bendravo su vaikais ir staiga sužinojo, kad „Pupa, susitiko su Morka ir pabėgo iš daržo. Dabar sau atostogauja po palme ir geria obuolių sultis.“ 😊. Po šventės vaikai buvo laimingi, nes išnarpliojo detektyvą. Džiaugiamės, jog pavyko sukurti intrigą, kuria susidomėjo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Mokytojai, atsižvelgdami į vaikų amžių, paskatino vaikų naratyvinį žaidimą.

Renginį organizavo meninio ugdymo mokytojos Jurgita Ačienė, Birutė Palienė bei ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sigita Miliauskienė.

                                                              Mokytoja Sigita Miliauskienė

Rugsėjo 1 d.

Pramoga su „burtininkėmis“

Bendruomenės šventė-2023

Jau tradicija tampa pabaigus mokslo metus, aptarus vaikų pasiekimus susirinkti visiems bendruomenės nariams į bendrą šventę, kurioje galime pasidžiaugti ūgtelėjusiais vaikais, padėkoti vieni kitiems, turiningai praleisti popietę.  Pradėjome šventės organizavimą nuo idėjų banko, kaip turėtume šią dieną paminėti. Sulaukėme daug puikių idėjų iš tėvelių, darbuotojų. Į šventės organizavimą įsitraukė visos mokytojos, specialistai. Virtuvės darbuotojai iškepė ir siūlė visiems paragauti  ypatingą apkepą, kurio recepto  teiravosi ne viena mama ar tėvelis. Sveikatos specialistė Evelina pasiūlė žaisti „senelių futbolą“. Debiutas pavyko: seneliai žaidė azartiškai, anūkai plojo, laimėjo „draugystė“. Mokytojos pavirtusios į įvairius personažus kvietė vaikus šokti, sportuoti, kurti, tapyti. Rado vietos ir teatras. Salėje žiūrėjome „Geniukų“ grupės vaikų spektaklį „Kaip genys eglę kirto“, o „Pasakų miške“  - priešmokyklinukai rodė spektaklį „Eglę žalčių karalienė“.

O kokios nuotaikos vyravuja mūsų darželyje? Kiekvienas galėjome savo nuotaiką išreikšti spalva. Dauguma esame optimistai - eglutė puosipuošė rožine ir geltona spalva.

Dėkoju visiems dalyvavusiems ir organizavusiems šventę.

Direktorė Neringa Okunienė

Tęsiasi projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis-2023

Trečius metus iš eilės mūsų įstaiga dalyvauja projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra.

Projektas skirtas ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

Pirmojo etapo metu buvo vykdomi nuotoliniai fizinio raštingumo užsiėmimai.

Antras etapas - „Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis-2023” darželyje.

Nėra blogo oro jei yra noras sportuoti! Nepaisant lietučio,  visa darželio bendruomenė balandžio 26 d. darželio kieme žaidė futbolą. Nuoširdžiai dėkojame socialiniams partneriams futbolo klubui „Garliava“, treneriams Jorūnei ir Ernestui už puikiai pravestą šventę!

Nekantriai laukiame trečio etapo, kuris vyks Kauno halėje gegužės 7 d., kuriame  Garliavos lopšelį-darželį „Eglutė“ atstovaus 6 ugdytinių ir 2 mokytojų komanda.

Projekto koordinatorės mokytojos  Lina Adomaitienė ir Jūratė Furmanavičienė

Muzikinė šventė „Šokio ritmu"

L-d "Egluė" šokėjai. Mokytoja O.Noreikienė

Garliavos lopšelio-darželio „Eglutė“ meninio ugdymo mokytoja Jurgita Momotiukaitė-Ačienė subūrė bendraminčių būrį ir kartu suorganizavo muzikinę šventę „Šokio ritmu“. Šventėje dalyvavo net 18 Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų ir svečiai iš Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“. Kauno rajono sporto centro salėje nenuilsdami lietuvių liaudies šokius šoko 300 vaikų. Folkloro ansamblio  „Gegutala“ meno vadovė Nijolė Grivačiauskienė visiems dar kartą įrodė, kad folkloras pati tinkamiausia forma vaikų žaidimams ir linksmybėms. Kol kojos ilsėjosi, vaikai kartu su vadove kvietė pasirodyti saulelę, čiulbėjo ulbėjo tarsi tikras paukščių choras, kaip mažos pelytės tempė grūdelius į aruodą, dainavo ir plojo. Šventę stebėjo  vaikų tėveliai, Garliavos seniūnė N.Tarvydienė, Kauno rajono švietimo centro atstovė R.Sasnauskienė. Dalyviams besiruošiant namo, nugirdau vienos mokytojos žodžius „Kaip dainų šventėje“. O gal tikrai ši šventė taps tradicine ikimokyklinių įstaigų šokių švente?

Direktorė Neringa Okunienė

Švenčiame Lietuvos gimtadienius

Šiais metais mūsų bendruomenė šventė „du Lietuvos gimtadienius“ (taip sako vaikai).  

Vasariui prasidėjus po darželį vaikščiojo„prezidentas" ir „jo žmona", dalino darbuotojams, vaikams laiškus su užduotimis: „nukeliauti" prie Puntuko akmenio ar į Kauno zoologiojos sodą; sužinoti, kur yra Gintaro muziejus, atsakyti, kokios Lietuvos vėliavos spalvos ar pirmosios pavasario gėlės, papasakoti, kaip kepama duona ir t.t. Mokytojos vaikų atradimus, atsakymus nufilmavo. Smagu buvo įsitraukti į filmo kūrimą atliekant „prezidento" įpareigojimą „pristatyti savo regiono tautinį kostiumą“. Meninio ugdymo mokytojos sumontavo vieną ilgą filmą, kurio premjera įvyko vasario 16 d.  po to, kai  sugiedojome himną. Buvo įdomu stebėti, kaip pasigirdus pirmiems  himno akordams, vaikai sukluso, žiūrėjo į mokytojas,  vienas po kito stojosi, na o  vyresnieji kartu giedojo. Kovo 11 d. paminėti vaikai gaminosi vėliavėles ir jomis pasveikino ne tik Garliavos, bet ir Kauno gyventojus. 

Švęskime ir branginkime Lietuvos nepriklausomybę.

Direktorė Neringa Okunienė

  • Daromės trispalves
  • Keliaujahttps://eglutegarliava.lt/lt/left/renginiai/?cms_action=manage#me į l-d "Obelėlė"
  • Sveikiname
  • Sveikiname
  • Giedame himną
  •  Kaune
  • Iškeliaujame su daina
  • Trispalvė

Puslapis redaguotas: 2024-05-16