Paieška:   
Informuojame Jus, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos...   

Naujienos

Į mūsų lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenę įsiliejo šeimos atvykusios iš Ukarainos. Šiuo metu kartu su mumis penki vaikai iš Ukrainos.

Atvykusiems iš Ukrainos

Inovacijos vaikų darželyje

2021 m. dalyvavomee Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybių biudžetų lėšomis finansuojamame (Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-01-0001) projekte „Inovacijos vaikų darželyje“, kurį vykdo NŠA (Nacionalinė švietimo agentūra ).

Plačiau skaitykite

Esame atvira pokyčiams ir siekianti vaiko gerovės ir ugdymo kokybės mokykla. Norint tobulėti, pirmiausia reikia įsivertinti esamą situaciją. Šiais metais pasinaudojome Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) suteikta galimybe. 

NŠA, įgyvendindama ES fondų finansuojamą projektą „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“, vykdo veiklas, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo (IPU) kokybei tobulinti. Garliavos lopšelis-darželis “Eglutė” dalyvauja projekte sukurtos IPU įsivertinimo metodikos išbandyme. Birželio mėnesį suburta darbo grupė organizavo visuminį įsivertinimą, parengė ataskaitą, dalyvavo diskusijose apie išbandytą įsivertinimo metodiką. Dėkojame visiems - mokytojams, tėvams, vaikams – dalyvavusiems šiame procese.

Rugsėjo  mėnesį vyks mokyklos veiklos kokybės išorinis vertinimas, kuris, tikimės, atvers mums naujas tobulinimosi perspektyvas. 

Direktorė Neringa Okunienė

RESPUBLIKINIS VAIKŲ FOLKLORO FESTIVALIS „PAUKŠČIUKŲ VESELĖ“

2021 metų kovo – balandžio mėnesiais vyko nuotolinis respublikinis ikimokyklinių vaikų ugdymo įstaigų folkloro festivalis „Paukščiukų veselė“, kurį sumanė ir kartu su Kauno rajono švietimo centru organizavo Kauno r. Garliavos lopšelio – darželio „Eglutė“  meninio ugdymo mokytoja Jurgita Momotiukaitė – Ačienė ir ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Agnė Sokolova, renginio koordinatorė direktorės pavaduotoja ugdymui Danutė Jankauskienė.

Festivalio tikslas – ugdyti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių pilietiškumą, tautiškumą, kūrybiškumą, puoselėjant etninės kultūros vertybes, skatinant kryptingą laisvalaikio praleidimą bei asmenybės tobulėjimą. Norime pasidžiaugti gausiu dalyvavusių įstaigų skaičiumi, į festivalį įsijungė 35 įstaigos iš skirtingų Lietuvos miestų. Viso pateikta 41 skirtingi ugdytinių pasirodymai, vaikus jiems ruošė net 58 šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei meninio ugdymo mokytojai.  Pasirodymuose gausu skirtingų tarmiškų dainelių, lietuvių liaudies ratelių, paukštelių pamėgdžiojimų bei tarmiškų pasakojimų. Pasidalintuose vaizdo įrašuose galime pastebėti puikią ugdytinių nuotaiką bei išties kūrybiškus pasirodymus. Džiaugiamės, kad į festivalį prisijungę mokytojai ne tik dalinosi savo įstaigos gerąja patirtimi, tačiau ir  noriai peržiūrėjo ir kitų kolegų pasidalintais filmukais, vieni už kitus džiaugėsi, gyrė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisijungusiems prie festivalio ir tikimės, jog dar ne kartą pavyks susiburti bendrai etnokultūrinei veiklai.

Agnė Sokolova, ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja 

Respublikinė akcija „Ekologiškos Kalėdų dirbtuvėlės“

Savo gamybos eglutės žaisliukai ar šventinės dekoracijos iš gamtinės medžiagos - ne tik tvarus požiūris į gamtą, bet ir daugybė džiugių ir kūrybiškų akimirkų ruošiantis smagiausioms metų šventėms. Pasisemkime puikių idėjų, kurias siūlo akcijos dalyviai.
https://issuu.com/asareikiene/docs/kal_diniai__aisliukai_ir_dekoracijos_i__gamtin_s_m

Padėka

Dėkojame aplinkos tvarkymo ir medžių priežiūros įmonei Arbora  praturtinusiems mūsų darželio sodą vaismedžiais: pasodintos dvi obelys ir vieną kriaušė.

Sveikiname Mantą Pranskaitį (mokytoja Daiva Kuprėnienė) dainų iliustracijų konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti III vietą 3-6 m. amžiaus grupėje. Sveikiname Rusnę Derškevičiūtę (mokytoja Daiva Kuprėnienė) ir Paulą Juškytę (mokytoja Birutė Palienė) tapusiomis šio konkurso lauretėmis.

Žemės ūkio ministerijos padėka

Kauno r. Garliavos lopšelis-darželis „Eglutė“ apdovanotas už vaikų maitinimą ekologiškais ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintais produktais.

Paskaitykite

https://www.krs.lt/savivaldybe/naujienos/vaiku-maitinimo-laimejimas/

Rekomendacijos „Kaip kalbėti su vaikais krizės
situacijoje ir kaip jiems padėti“, skirtas tėvams (globėjams,
rūpintojams) bei kitiems suaugusiesiems, bendraujantiems su vaikais.

https://youtu.be/Fy-yDjP0Bh8

www.tevyste.lt
www.ugdykimekartu.lt
www.ugdykim.lt

Puslapis redaguotas: 2022-05-17